פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

החלטת לקדם את העסק שלך באמצעות פרסום באינטרנט? מזל טוב! עשית בחירה חכמה ומיטיבה ביותר עבור העסק שלך. 75% מהעסקים בישראל, גדולים כקטנים, מקימים אתר לקידום העסק שלהם ותחום הפרסום באינטרנט מהווה תעשייה המגלגלת כ-400 מיליון ₪ בשנה.

לכן, אין תימה שבעלי עסקים רבין נוהרים אל חברות הקידום על מנת להגביר את החשיפה הדיגיטלית של העסק שלהם.

הכלי העוצמתי הזה שרק אתמול עוד היה בחיתוליו והיום כבר הפך לתשתית בסיסית שכמעט ולא ניתן לדמיין את החיים בלעדיה, יכול לחשוף את העסק שלך לעשרות מיליוני עיניים ולאפשר לגולשים לבצע רכישות של המוצר שלך, ללמוד על השירותים שלך ולחשוף אותם להצעות מיוחדות ולמבצעים ולהניעם למגוון פעולות מבלי שייצאו כלל מהבית או אפילו מהמיטה.

פרסום באינטרנט

עלות פרסום באינטרנט

עלות שירותי קידום אתר העסק שלך משתנים מאוד לפי הצורכים, האינטנסיביות של העבודה וחבילת השירותים שניקח. על מנת לקבוע מה תהיה עלות פרסום באינטרנט, יש לקחת בחשבון מספר מרכיבים.

היחס בין אפיקי הקידום

כמה משאבים מושקעים בכתיבת תוכן SEO עבורך קידום אורגני אצלך בעסק? כמה השקעת בקידום ממומן בגוגל אדוורדס? רבים ממהרים לנהל קמפיינים ממומנים ואינם שמים מספיק חשיבות על הקידום האורגני שמעלה את קרנו של האתר שלך לא פחות, ולעתים אף יותר. אחרי הכל, גוגל שם בראש מעייניו את איכות התוכן ונוחות השימוש של האתר כאשר הוא מדרג אותו בסריקותיו החוזרות ונשנות.

הקצאת המשאבים לתחומים השונים

ניתן לבצע פרסום באינטרנט במגוון פלטפורמות הטומנת בחובה עלויות שונות.

  • קידום ברשתות החברתיות – על ידי מודעות ממומנות וכתיבת תוכן לדפים העסקיים. מודעות ממומנות עובדות על פי מספר הימים שתעלה המודעה ולרוב תעלה כ-100 ₪ לשבוע עבור כל פוסט מקודם.
  • פרסום ביו-טיוב – דורש גם הפקת סרטונים קידומיים. על הסרטון צריך להיות קצר וענייני. בעידן בו רובנו גוללים את התוכן באמצעות המכשיר הסלולרי ומדפדפים במהירות מתוכן לתוכן, הסבלנות פוקעת מהר מאוד והמידע טס במהירות מסחררת. לכן מקפידים כיום מפיקי סרטוני קידום להגיע אל הנקודה ב-5 השניות הראשונות של הסרטון! סרטון שימשוך את תשומת הלב, בעל פוטנציאל להיות ויראלי על ידי יצירת עניין, פנייה לרגש או שימוש בהומור וקריאה ברורה לפעולה מעלה את הסיכויים לקידום איכותי. הפקה כזו תעלה בין 500-1000 ₪ לסרטון.
  • קידום העסק באינסטגרם יגרור אחריו השקעה רבה בגרפיקה. שירותי הצילום והעריכה הינם גמישים מאוד ונעים בין מאות ועד אלפי שקלים בחודש, תלוי ברמת ההשקעה הרצויה לכם ובאופי העסק.
  • קידום בגוגל באפיקים ממומנים ואורגניים גם יחד.
פרסום באינטרנט

פרסום ממומן באינטרנט

קמפיינים ממונים עובדים בשיטת PPC, כלומר תשלום עבור הקלקה ולכן העלות תלויה בכמות המשתמשים שיקליקו על המודעה ולא על פי טווח הזמן שבמסגרתו תעלה המודעה – או על פי רמת החשיפה.

חישוב העלויות ייעשה על פי כל ביטוי בנפרד וסך ההקלקות שנעשות על ידי שימוש בו. לכן, חישוב עלויות הפרסום ממומן תלויות מאוד בכמות הביטויים שנקדם, מידת יעילותם ובהתנהגות המשתמש ברשת.

כמו כן, כלי הקידום המתקדמים של גוגל יאפשרו לך להתאים רימרקטינג דינמי שישמר את הלקוחות ויבצע מעקב אחרי רכישות פוטנציאליות עד שההקלקה על האתר שלך תומר לרכישה בפועל.

פרסום אורגני באינטרנט

הפרסום האורגני זול בהרבה ומהווה כלי זול ביותר. אין להקל בחשיבותו. עלויותיו גם הן גמישות ביותר ותלויות באורך התכנים שנכניס ובאינטנסיביות בה נעלה תכנים חדשים.

חשוב מאוד לחדש לעתים קרובות ולהעלות תוכן איכותי, מעניין וכתוב בשפה עשירה ותקנית. שילוב של קישורים חיצוניים רבים והקפדה על חווית משתמש גבוהה תקדם גם היא משמעותית את האתר.

לכן, מומלץ להכניס אל תחשיב הקידום גם השקעה בשרת מהיר, הכנסת אלמנטים מתקדמים לאתר שיקלו על השימוש בו כמו כלים אינטראקטיביים ב-JavaScript, אמצעי מולטימדיה בווידאו, בלייב צ’אט ובכלים חכמים מתקדמים נוספים שייצרו חווית משתמש איכותית ותקדם את דירוג האתר.

פרסום מקצועי באינטרנט מבית Harvest digital

עבור כל צרכיך בפרסום באינטרנט, אנו כאן כדי לספק לך את השירות הטוב ביותר.

אנו מציעים לך תכנים איכותיים שיספקו לך את הכלים לקדם את העסק שלך בצורה אופטימלית ומזמינים אותך לקרוא אצלנו באופן קבוע.

על מנת למצות עוצמתו האדירה של השיווק הדיגיטלי, אנו מציעים מגוון שירותים מתקדמים לקידום אורגני וממומן, מחקר מילות מפתח וניתוחים סטטיסטיים מורכבים שיסייעו לך להתאים את השיווק שלך לקהלי יעד אופטימליים ולהמיר יותר ויותר צפיות להקלקות והקלקות לרכישות בפועל, מה שיגדיל את מכירותיך ברשת באופן משמעותי.

לפרטים נוספים על השירותים המוצעים ולשיחת ייעוץ אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.


כתוב/כתבי תגובה

רוצים לדבר עם המומחים של הארווסט?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם