גוגל מפות

גוגל מפות

מי היה מאמין לפני 20 שנה שנוכל על ידי מספר לחיצות במסך מגע או אפילו בפקודה קולית, להגיע אל כל מקום שרק נרצה להגיע אליו בהנחיות אוטומטיות נוחות?

טכנולוגיית ה-GPS ובעיקר הטמעתה בנוחות ובקלות במכשירים הסלולריים החכמים שלנו, הפכו כל טלפון אישי לכלי ניווט רב עוצמה שמאפשר לא רק להתמצא בדרכים, אלא לקבל מידע מפורט ושימושי על כל העסקים והשירותים העומדים לרשותנו בנסיעה בדרך.

באמצעות גוגל מפות ניתן ללמוד על שירותי תחבורה ציבורית, תחנות דלק, מסעדות ועסקים רבים אחרים בקרבת מקום אלינו על פני ממשק מפה מתקדם ונגיש. רבים משתמשים בפלטפורמה הנוחה של גוגל מפות על מנת להגיע למחוז חפצם או למצוא את שהם מחפשים.

לכן, בעלי עסקים רבים משתמשים בפלטפורמה זו לקידום העסק שלהם וגוגל מציע פרסום בגוגל מפות שעשוי להיות מאוד אפקטיבי.

גוגל מפות

כיצד מתבצע פרסום בגוגל מפות

באמצעות שירות Google My Business, ניתן לקדם את העסק שלך בגוגל מפות ולקבל נראות בקרב מיליוני משתמשי האפליקציה הנפוצה שנמצאים בדרך וייתכן שאפילו חולפים על פני העסק שלך ממש עכשיו מבלי לדעת כי הם זקוקים לשירותיך.

הוספת עסק לגוגל מפות

הרישום לשירות פשוט ביותר. כל שעליך לעשות הוא להיכנס אל השירות בגוגל ולמלא טופס הרשמה המכיל פרטים בסיסיים כמו כתובת העסק או את אזור השירות של פעילותך, אתר האינטרנט שלו, שם העסק ותחומו וכו’.

לאחר מכן, נותר לך רק להמתין. לעתים גוגל מתקשרים כדי לוודא את המיקום של העסק שלך, ובמקרים אחרים לאחר כשבועיים יגיע אליך בדואר מקומי (דואר ישראל) קוד אימות אותו מקלידים בפרופיל גוגל שלך – וזהו זה, לעסק שלך יש נראות בגוגל מפות ומיליוני המשתמשים חשופים אליו.

 הוספת עסק לגוגל מפות

היתרונות הרבים של גוגל מפות לעסקים

הנראות בגוגל מפות מזמנת לעסק שלך יתרונות רבים:

  • הרישום בגוגל מפות לא מאפשר לך רק נראות בפלטפורמה נוספת, אלא מקלה למצוא אותך גם בפלטפורמות האחרות. בין אם מדובר בדף הפייסבוק שלך, באתרי דירוג שונים, באתר הבית שלך ובכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת, כל שיצטרך הצרכן לעשות על מנת למצוא אותך הוא להקיש על קישור כתובתך ואפליקציית גוגל מפות תיקח אותו עד אליך מבלי שיצטרך להשקיע בכך כל מחשבה נוספת.
  • ממחקר שיווקי שנעשה, 6% מהכניסות שמקורן בהקשה על מודעות בגוגל מפות מסתיימות ברכישה.
  • כאשר מחפשים שירותים בגוגל מפות, ישנו מאפיין בשם “תוכנית הממליצים של גוגל”. תוכנית זו מציעה לך לצפות במקומות שונים וללמוד על עסקים במגוון תחומי, לכתוב עליהם חוות דעת, לדרגם ולשתפם. פלטפורמה זו היא בעלת פוטנציאל פרסומי משמעותי שיכולה להפיץ אותך ולאפשר למשתמשים לראות את חוות דעתם של לקוחות קודמים.
  • מעל 30% מהחיפושים בגוגל קשורים בצורה זו או אחרת למיקום. עם הידע הזה לצדך, האם לא היית רוצה שעסקך יהיה על המפה, תרתי משמע?
  • ו… האם ציינו כבר שזה חינם לגמרי? ההוצאות על מכלול שירותי השיווק הדיגיטלי שלך יכולים להגיע להון עתק בחודש. בתוך כל בליל השירותים היקרים, טוב לדעת שישנה פלטפורמה יעילה ונוחה בתפוצה רחבה שהינה לחלוטין ללא עלות.

טיפים לשימוש בגוגל מפות לעסקים

  • קטגוריות החיפוש של גוגל מפות די מוגבלות, לכן מומלץ לכלול כבר בכותרת העסק את התחום הספציפי והשירות המוצע על מנת להקל על צרכנים פוטנציאליים למצוא אותך.
  • ניתן לשלב בין קמפיין גוגל אדוורדס ו-google My business ולאפשר נראות רחבה מאי פעם לעסק שלך. כך ניתן יהיה למקד את החיפושים בגוגל מפות עוד יותר ולייעד את מיקומך עבור משתמשים על פי מילות מפתח וביטויים נפוצים.

את מכלול השירותים הללו ורבים אחרים אנו מציעים לך ב-Harvest Digital

סוכנות הדיגיטל שלנו מציעה כמות נכבדה של מידע מקצועי רב ערך שיסייע לך בקידום העסק שלך במרחב הדיגיטלי. ניסיוננו הרחב והיכרותנו המעמיקה בתחום הדיגיטל היא נכס שעומד לרשותנו שנים רבות ומסייע לנו לקחת עסקים רבים אל ראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל ולהפוך עסקים קטנים לאושיות רשתות חברתיות.

אנו מזמינים אותך להסתייע בנו לכל הצרכים השיווקיים שלך מהקמת אתר ועד קידום אורגני וממומן, נראות ברשתות חברתיות, סיוע בהמרת לידים לרכישות, המרת צפיות להקלקות והובלת קמפיינים בגוגל אדוורדס. על מנת לקבל מידע נוסף ותיאום פגישה בה נתפור יחד קמפיינים המדויקים לצרכיך. נשמח לקבל את פנייתך.


כתוב/כתבי תגובה

רוצים לדבר עם המומחים של הארווסט?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם